Bardzo duże kolczyki

Nic lepiej nie zdobi kobiety i nie podkreśla jej urody jak biżuteria. Hitem ostatnich sezonów, Duże srebrne kolczykiktóry pokochały wszystkie kobiety, są wyraziste, duże kolczyki wykonane z różnych materiałów, o różnorodnych kształtach i wzorach, mieniące się kolorami. Bardzo wyraziste, o oryginalnych, nieraz ekstrawaganckich kształtach, przyciągają uwagę i spojrzenia. Dzięki ogromnej różnorodności takich dużych kolczyków występujących w sklepach, każda kobieta znajdzie wzór i kolor odpowiedni dla siebie. Bardzo duże kolczyki eksponują twarz, a te o podłużnych kształtach zawsze ją wysmuklą. I sprawiają, iż każda z nas jest wyjątkowa.

Jakie duże kolczyki są w modzie?

Wśród materiałów, z których robione są duże kolczyki, panuje ogromna różnorodność. Liczy się przede wszystkim to, by kolczyki były naprawdę duże i wyraziste. Panie chętnie wybierają kolczyki zrobione z dużych kamieni ozdobnych, które znakomicie komponują się z krótkimi, niewyszukanymi sukienkami lub klasyczną małą czarną. W wyborze dużych kolczyków obowiązuje podstawowa zasada: mają być one bardzo kolorowe i powinny wyróżniać się z całości naszego stroju. Zatem nie dobieramy koloru kolczyków do sukienki, którą zakładamy, ale łączymy różne barwy i odcienie tak, by kolczyki były oryginalne, by przyciągały wzrok i by to one dominowały w naszej stylizacji, a nie były jedynie dodatkiem do sukni. Jeśli nie chcemy pozwolić sobie na aż tak dużą ekstrawagancję, możemy zdecydować się na duże kolczyki wykonane ze srebra lub złota. W tym wypadku ważne jest, by kolczyki były duże i by składały się z wielu elementów, połyskujących i poruszających się wraz z ruchami naszej głowy. Duże kolczyki ze szlachetnych metali mają wyglądać na nas niczym na

króSuper duże kolczykilowych, nie ograniczajmy się więc i wybierajmy duże, długie kolczyki ze srebra lub złota.

Prawdziwym hitem stały się duże kolczyki wykonane z nietypowych materiałów – drewna, szutasu, koralików, piórek, sznureczków, szkiełek i tym podobnych. Wraz z różnorodnością materiału idzie różnorodność w kolorach, kształtach, wzorach i długości. Ostatnio bardzo modne są duże, drewniane kolczyki w stylu etno łączone z również dużymi, drewnianymi bransoletami. Ogromną zaletą takich oryginalnych, wyrazistych kolczyków jest to, iż nadają charakter całej kreacji, zatem prosta krótka sukienka, mała czarna czy spódnica-bombka i zwykła bluzka będą znakomicie wyglądały w zestawieniu z dużymi kolorowymi kolczykami ze szkiełek lub piórek. Dobrze prezentują się takie duże kolczyki z krótkimi włosami – nadają one nawet nieco chłopięcej fryzurze szalenie kobiecego charakteru. Natomiast Panie o długich włosach powinny upiąć je tak, by odsłonić w całości duże kolorowe kolczyki.

RelatedPost