Ciepłe i modne buty zimowe

Zamszowe kozaki brązoweTemperatura stopniowo spada, robi się coraz chłodniej. Czas na porządki w szafie. Czas zaopatrzyć się w ciepłe buty zimowe…

Kupując buty zwykle zwracamy uwagę na to, żeby były modne i jak najbardziej wygodne. Zimą musimy wziąć pod uwagę jeszcze jeden aspekt. Obuwie na zimowe miesiące winno być przede wszystkim ciepłe.

Na jakie buty się zdecydować?

Botki

Modne w poprzednim sezonie wciąż są na czasie. Sięgają nieco wyżej kostek. Obecnie najmodniejsze są te, które mają fantazyjny obcas bądź zdobione są suwakami (suwaki są hitem tego sezonu). W sklepach dostępnych jest wiele modeli ocieplanych botków, z kożuszkiem w środku. Dzięki temu chłód nam nie straszny. Jednak ze względu na swoją długość botki lepiej sprawdzają się jesienią niż zimą.

Kozaki

Na wyższym lub nieco niższym obcasie, zamszowe albo skórzane. Zimowe kozaki. W tym sezonie nie muszą być czarne. Kolory są jak najbardziej pożądane. Czerwone kozaki? Dlaczego nie!

Śniegowce

Zdecydowanie najwygodniejsze i najcieplejsze ze wszystkich butów zimowych. Świetna alternatywa dla wysokich obcasów i niezwykle wymagających szpilek. Wydaje Ci się, że śniegowce nie są kobiece? Wręcz przeciwnie. Buty w super modną panterkę albo cętki, w kolorowe kropki bądź paski. Stylowym elementem jest zewnętrzne zdobienie kożuszkiem.

Na zakup jakich butów się zdecydujesz? Będą to botki, kozaki czy śniegowce? Niezależnie od tego jaki rodzaj zimowego obuwia wybierzesz pamiętaj o tym, by były to buty ciepłe i wygodne, a nie tylko modne.

RelatedPost

Dodaj komentarz