Damskie czapki futrzane

Damskie czapki na zimęW sezonie zimowym niezwykle popularnymi okazują się damskie czapki futrzane w rozmaitych kolorach i fasonach. W niniejszym artykule przedstawiamy najmodniejsze rodzaje takich ciepłych i efektownych nakryć głowy na zimę.

Futrzane czapki znaleźć można obecnie niemal w każdym salonie mody damskiej. Na noszenie takich ciekawych, pomysłowych i bardzo praktycznych nakryć głowy zdecydować się więc mogą zarówno nastolatki, jak i Panie dojrzałe czy seniorki. Dobrana pod względem kolorystycznym do odzieży wierzchniej czapka dopełni kompozycji wyjściowego stroju, jak również zapewni ciepło nawet podczas najbardziej nieprzyjemnej pogody, chroniąc tym samym przed sezonowymi zachorowaniami i przeziębieniami.

W sklepach dominują obecnie fasony damskich czapek futrzanych, utrzymanych w kolorystyce ciepłych brązów i delikatnych szarości. Świetne pasować więc będą Paniom zarówno o jasnym, jak i ciemniejszym typie karnacji oraz o blond, rudych lub czarnych włosach. Widzicie więc wyraźnie, iż czapka taka to doskonały wybór, bowiem pasować będzie do każdego typu urody i zapewni modny wygląd, przy jednoczesnej ochronie przed zimnem.

Stylowe czapki z futremZależnie od osobistych upodobań, możecie wybrać dla siebie czapkę futrzaną w fasonie podobnym do dziewczęcego beretu, lub ciepłą i puszystą „uszankę”, z dodatkową ochroną uszu. Warto także wybierać czapki z dodatkowym, usztywnianym daszkiem, dzięki czemu ochronimy oczy przed słońcem. Daszek uchroni również twarz i szyję przed zacinającym śniegiem oraz lodowatym, zimowym wiatrem. Poły czapki można dodatkowo wygodnie związać lub zapiąć na rzep pod szyją, dzięki czemu nie trzeba będzie dodatkowo zakładać grubego szalika podczas wietrznej pogody.

Obecnie na rynku znaleźć można również damskie czapki z futra w innych kształtach. Mogą to być przykładowo proste, okrągłe kroje, lub czapki stylizowane na kapelusiki z rondem. Czapki takie zdecydowanie bardziej korzystnie wyglądać będą na Paniach młodszych  nastolatkach. Panie dojrzalsze powinny wybierać dla siebie szczególnie delikatne, najlepiej jasne czapeczki z kształcie beretów z odginanymi ku górze daszkami i połami zakrywającymi uszy.

Bardziej dekoracyjne fasony mogą dodatkowo posiadać efektowne pomponiki lub frędzle. Warto wybierać również takie czapki, których futro nie jest jednolitego koloru, a delikatnie cieniowane, przez co wygląda praktycznie jak naturalne futro. Do jasnych włosów elegancko wyglądać będą rudawe i brązowe czapki, natomiast Paniom o ciemniejszych włosach polecamy beżowe lub białe czapki futrzane.

Dodaj komentarz