Długie kreacje karnawałowe

długa sukniaCo roku słynni projektanci mody i znane marki na rynku mody wprowadzają przed Sylwestrem karnawałowe trendy. To oni pokazują nam, co będzie modne i pożądane na balach sylwestrowych, a także później na balach karnawałowych. Wszystkie kobiety zawsze chcą wyglądać nie tylko pięknie i atrakcyjnie, ale i modnie, dlatego chętnie śledzimy trendy w dziedzinie mody i inspirujemy się nimi. Karnawał 202 w modzie to przede wszystkim długie, złote, srebrne i koniecznie połyskujące suknie, pełne bogatych dodatków – koronek, piór, wzorów, cekinów, brokatu i metalowych, świecących ozdób. Na karnawałowym balu mamy błyszczeć, olśniewać i zniewalać bogato zdobioną suknią wieczorową.

W tegorocznym karnawale projektanci mody radzą zostawić uniwersalną i klasyczną małą czarną, a na jej miejsce założyć długą suknię w kolorze złotym lub srebrnym. Będziemy modne podczas zabaw  karnawałowych, jeśli nasza kreacja wieczorowa będzie błyszczała, lśniła i połyskiwała.

Znakomicie prezentują się długie srebrne suknie całe obszyte cekinami o ładnie dopasowanej górze i szerszej spódnicy z rozcięciem, która będzie pięknie falowała i  lśniła. Inną modną kreacją będzie złota lub srebrna suknia wykonana z błyszczącego materiału o wyraźnie brokatowym połysku. Długa suknia pasuje w zasadzie do każdego typu sylwetki, jedynie bardzo niskie kobiety powinny zrezygnować z takiej długości. Jeśli mamy długie, szczupłe i zgrabne nogi i chciałybyśmy je

karnawałowe kreacjewyeksponować, warto wybrać długą, błyszczącą suknię z rozcięciami. Fason sukni wieczorowej dopieramy do naszej sylwetki. Jeśli mamy ładną, proporcjonalną figurę, wyeksponujmy ją obcisłą suknią lub suknią o fasonie syreny. Zbyt szerokie biodra lub wystający brzuszek zasłonimy suknią o podwyższonej talii i szerszej spódnicy ozdobionej koronką, haftami lub falbanami.


W Karnawale 2012 nie bójmy się łączyć ze sobą różnorodnych elementów
, gdyż do takich bogatych, szalonych stylizacji namawiają nas projektanci. Zatem obok cekinów suknia nasza może być przyozdobiona koronką, haftem i wzorem panterką, a sukienkę całą pokrytą piórami łączymy ze złotym szalem, szalem boa i połyskującymi kolczykami. Nie bójmy się także wybierać sukni karnawałowych z pomysłowymi geometrycznymi wzorami. Modne są wszelkie warianty poza kratką – kropki, zygzaki, gwiazdki, grochy, figury geometryczne oraz modna obecnie skóra węża. Karnawałowa kreacja ma być odważna, fantazyjna, szalona i jak najbardziej różna od klasycznych, codziennych sukni. Wśród dodatków modne są małe torebki bogato zdobione w cekiny, blaszki, pióra i koraliki oraz buty szpilki zapinane na wąskie paseczki wokół kostki lub wiązane na kokardę wokół kostki.

RelatedPost

Dodaj komentarz