Fryzura na studniówkę

Studniówka to rodzaj imprezy, którą zapamiętuje się na całe życie. Dla wielu młodychUczesanie na studniówkę kobiet kojarzy się z ogromnymi życiowymi zmianami: matura, studia, wyprowadzka, rozpoczęcie nowego etapu w życiu. A jak to bywa w życiu kobiety, najczęściej zaczynamy jakiekolwiek zmiany od zmiany uczesania. Dlatego tak wiele dziewczyn na studniówkę farbuje lub obcina włosy, diametralnie zmienia fryzurę, krótko mówiąc – wprowadza bardzo duże zmiany na głowie.

O czym należy pamiętać podczas poszukiwania idealnej fryzury studniówkowej? Jeśli zamierzasz zmienić kolor włosów, to warto pamiętać o najważniejszych kwestiach. Po pierwsze, najmodniejszy w sezonie 2011 jest naturalny kolor włosów. Po drugie, jeśli mimo tego, nadal chcesz zafarbować włosy, pamiętaj, że najmodniejsze są naturalne kolory: brązy i blond. Po trzecie, włosy farbuj kilka dni przed studniówką, najlepiej na tydzień przed planowanym balem maturalnym, a nie na ostatnią chwilę. Lepiej zachować ostrożność, zwłaszcza jeśli farbujesz włosy po raz pierwszy lub korzystasz z marki, której nie zdążyłaś poznać. Musisz zostawić czas na ewentualne poprawki.

Wśród trendów fryzur studniówkowych wciąż modne i poszukiwane są klasyczne koki i różnego rodzaju upięcia z włosami delikatnie spływającymi na kark lub czoło. Na studniówkę zaleca się jednak rozpuszczone włosy, które świetnie oddają ducha dobrej zabawy. Jeśli na co dzień masz proste włosy, to zrób papiloty, aby zaskoczyć wszystkich fantastyczną burzą loków. Można podpiąć rozpuszczone włosy z boku lub z tyłu w taki sposób, aby subtelnie tworzyły asymetryczną i drapieżną fryzurę. Staraj się tak upinać włosy, abyLoki na studniówkępasowały do kształtu twarzy. A jeśli jesteś posiadaczką krótkich włosów, to postaw je w oryginalny sposób, podkręć, pobaw się włosami. Poradź się fryzjerki, stylistki lub przyjaciółki, w jakim uczesaniu jest Ci najbardziej do twarzy.

Na studniówkowe szaleństwo nie bójmy się wplatać we włosy ciekawych ozdób. Mogą to być efektowne spinki lub eleganckie klamry. Bardzo modne stało się wplatanie w rozpuszczone włosy malutkich, błyszczących kamieni podobnych do brylancików. Oczywiście, nie powinno ich być zbyt dużo. Poza tym, warto zastosować lakier lub żel z brokatem lub innymi lśniącymi drobinkami. Wtedy cała fryzura będzie się pięknie mienić.

Aby fryzura wytrzymała całonocne, studniówkowe szaleństwo dobrze użyć wosku, Studniówkowy kokgumy lub jedwabiu do włosów na mokre lub suche włosy. Tym samym zapewnimy włosom elastyczność i piękny, zdrowy połysk. Niezależnie od tego, na jaką fryzurę się zdecydujesz, najważniejsze, abyś czuła się w niej pięknie i komfortowo.

RelatedPost

Dodaj komentarz