Fryzury na wiosnę

Wśród fryzur na wiosnę 2011 pojawi się kilka bardzo znanych trendów w niecoWarkoczyki na wiosnę odświeżonych wersjach. Każda z nas powinna odnaleźć coś dopasowanego do własnego stylu i gustu. Jak wiadomo, ten sezon obfituje przede wszystkim w naturalność, dlatego mile widziane są rozpuszczone włosy, kręcone lub proste. Jeśli natura obdarzyła nas niesfornymi kosmykami, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomagać sobie lokówką lub prostownicą. Chyba że wśród najnowszych trendów odnajdziemy coś dla siebie.

Jakie są najciekawsze propozycje na modną fryzurę?

Na pierwszym miejscu są koki, związane z ostatnim szałem na wszystko, co związane z baletem. Modne są balerinki i spódnice oraz sukienki baletnicy. Odpowiednio uczesany kok to po prostu hit. Od nas samych zależy czy zdecydujemy się na gładko zaczesany kok, czy jednak wybierzemy lekko natapirowane włosy i wysoko upięty kok prawie na czubku głowy. Kok jest fryzurą, która kojarzy się przede wszystkim z eleganckim strojem i wielkim wyjściem na ważne wydarzenie, ale z pewnością nada się na co dzień, do pracy, szkoły lub na uczelnię. Kok spina włosy, dzięki czemu nie przeszkadzają, dlatego tę fryzurę najczęściej doceniają panie o bardzo długich włosach.

Kolejnym trendem są delikatne upięcia, a raczej podpięcia, rozpuszczonych włosów. Właściwie panuje tutaj wszelka dowolność. Mogą to być podpięte kucyki, fale, loki czy warkocze. Idealną fryzurą do wiosennej sukienki będą rozpuszczone włosy delikatnie podpięte od strony wewnętrznej w taki sposób, aby włosy były nieco podniesione i zawinięte. Można też podwinąć końcówki włosów i upiąć je przy skórze głowy. Całość może przypominać szeroki kok lub upięty poziomo kucyk czy warkocz. Takie luźne podpięcia włosów związane są ze stylem vintage.

Innym pomysłem na wiosenną fryzurę są kucyki, czyli prosta, dziewczęca i bardzo modna fryzura. W tym sezonie najlepiej postawić na gładko zaczesany kucyk. W ugładzeniu niesfornych włosów pomoże nam odpowiedni żel, lakier lub brylantyna. Do tak uczesanych kucyków pasują również różnego rodzaju opaski na włosy. Można zdecydować się na opaskę z ciekawym, ozdobnym elementem lub na cienką opaskę w jasnym i żywym kolorze. Kucyk to idealne uczesanie na co dzień, będzie pasował do wielu stylizacji. Odpowiednio ułożony może nawet pasować do szykownej kreacji.

Wśród fryzur mamy też wielki powrót modnego trendu z lat 70., czyli natapirowaneModna krótka fryzurka włosy i duże fale. Oczywiście nie trzeba tapirować całych włosów, ale np. tylko końcówki lub pewną część włosów tak, aby były podniesione u nasady. Można postawić cały przód, a resztę włosów spiąć w luźny kucyk lub zostawić rozpuszczone.

RelatedPost

Dodaj komentarz