Hit sezonu – torby worki

Torby-workiDuże, pojemne torby, przez wzgląd na to, że swym wyglądem przypominają wór, nazywane „workami” szybko stały się torebkowymi numerami jeden. Dlaczego? Powodów jest kilka. Po pierwsze, są niesamowicie pojemne, czasami mają wiele kieszeni, czasami wcale, ale zawsze bez problemów można tam schować potrzebne rzeczy. Torby worki świetnie nadają się dzięki temu do pracy, do szkoły czy na uczelnię. Po drugie, ta pojemność często jest połączona z eleganckim wyglądem, więc torebka taka świetnie spisze się na oficjalne okazje. Torebka worek może stać się alternatywą dla torebek kopertówek czy innych małych toreb kojarzonych z imprezami czy dyskoteką.

Torby worki powinny być wykonane z miękkiej skóry. Skórzane są najbardziej wytrzymałe, zwłaszcza w czasie mrozów. Wiele kobiet zarzuca tym torebkom, że brzydko się marszczą i pękają, gdy na dworze panują niskie temperatury. Jeśli mamy torebkę ze sztucznej skóry, to niestety, takie nieprzyjemne wypadki mogą się zdarzać. Wysoka jakość naturalnej lub ekologicznej skóry sprawią, że torebka przetrzyma mrozy i nawet bardzo niskie temperatury.

Modna torba-worekModne są i będą torebki worki gładkie, jednokolorowe, np. czarne, brązowe i czerwone. Ale obok nich bardzo modne będą również torby z różnymi ozdobami: kwiatami, frędzlami i właściwie wszystkim, co torbę zdobi. A oprócz tego, jeśli nie lubimy monotonii kolorów, warto rozejrzeć się za torebkami workami w kilku odcieniach. Ciekawie wyglądają takie torebki w kwadraty lub prostokąty w różnych kolorach. W lecie 2010 bardzo popularne stały się torebki, które prezentowały ornamentykę ludową lub inne drobne wzorki, które tworzyły bardzo efektywną całość. Sportową wersją skórzanej torebki jest torebka worek z dzianin i innych materiałów, które nie są sztywne i miękko się układają. Takie torebki są idealne jako torebki do szkoły. Najczęściej występują w jasnych kolorach i mają jeden pasek.

Torebki przypominające worek stały się dziełami sztuki, kiedy projektanci i styliści zauważyli ich potencjał i oryginalność. I dzięki temu, obok skórzanych i dzianinowych worków, mam też torebki dziergane, dziurkowane, nawet koronkowe. A obok wzorów i kwiatowych deseni pojawiły się pasy, kropki i kratki, które świetnie sprawdziły się na torebkach workach.

Skórzana torba-worekTorebki imitujące worek wpisały się na długo w miejski styl i trendy. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ te torebki są niesamowicie praktyczne, wyglądają pięknie i modnie. Każda z nas powinna mieć taką torbę, która sprawdzi się na wiele okazji. Nie ma nic bardziej wartościowego od torby uniwersalnej i takiej, która będzie nam służyć wiele, więc jeśli tylko zainwestujemy w torbę worek wysokiej jakości, będziemy miały pewność, że stanie się jedną z naszych ulubionych torebek.

RelatedPost

Dodaj komentarz