Jak się uczesać na ostatki?

Uczesanie na imprezę ostatkową powinno być z jednej strony delikatne i naturalne,Kok na ostatki

a z drugiej eleganckie, zwłaszcza jeśli wybieramy się na bal. Wśród fryzur karnawałowych i sylwestrowych panował trend naturalnego uczesania, czyli najmodniejsze były luźno rozpuszczone włosy, delikatne loki, kosmyki wymykające się z niby niedbałego upięcia lub idealnie proste włosy. Fryzury na ostatki powinny być dziewczęce i szykowne zarazem.

Jakie upięcia i uczesania będą modne na ostatki?

Jednym z najprostszych i pięknie wyglądających uczesań jest rozpuszczenie włosów. Można stworzyć tzw. fale w nieładzie. Wystarczy w mokre włosy wetrzeć piankę, spray utrwalający włosy, pastę lub żel do włosów, następnie ugniatać włosy dłonią i tak je suszyć. Dobrze jest je wysuszyć specjalną suszarką z dyfuzorem lub suszyć je mając pochyloną głowę. Dzięki temu podniesiemy włosy u nasady i będą bardziej puszyste. Można też spróbować założyć papiloty, aby na czas ostatkowej zabawy cieszyć się pięknymi lokami. Warto jednak pamiętać, że należy wcześniej wypróbować grubość i Proste włosy na ostatkirozmieszczenie papilotów na głowie, aby potem nie było niemiłej niespodzianki w postaci nierównych loków, niedobrze rozmieszczonych lub po prostu zupełnie nietrwałych, bo może się okazać, że włosy nie są podatne na papiloty.

Inną propozycją mogą być włosy karbowane, ale tutaj również należy wcześniej spróbować, czy włosy są podatne na tego typu układanie. Taką fryzurę można uzyskać za pomocą karbownicy, zwanej też „gofrownicą”. Warto użyć odpowiednich kosmetyków utrwalających, np. wosku do włosów, lakieru lub żelu do włosów. Pokarbowane włosy można upiąć w kok lub kucyk. Można też upiąć włosy natapirowane i lekko podniesione. Takie poplątane Loki na ostatkiwłosy, w lekkim nieładzie wyglądają bardzo efektownie. Swobodny chaos na głowie idealnie wpisuje się w trend naturalnych, lekkich, dziewczęcych fryzur na zabawę.

Jeśli nie lubisz loków lub trudno Ci je uzyskać, postaw na idealnie proste włosy. Po wyprostowaniu prostownicą, można wetrzeć w końcówki jedwab lub wosk do włosów. Kosmetyki nadadzą połysku, włosy będą też miłe i delikatne w dotyku. Będzie to również działało jak maseczka po użyciu prostownicy, która ma ogromny wpływ na włosy. W rozpuszczone włosy można wpiąć ciekawą, dużą, rzucającą się w oczy spinkę lub założyć opaskę. Coraz modniejsze stają się ozdobne opaski z różnego rodzaju dodatkami, najpopularniejsze są kwiaty z materiału. Jeśli zdecydujesz się na taką opaskę, pamiętaj, że lepiej wtedy zrezygnować z nadmiaru biżuterii. Lepiej postawić wtedy na drobne kolczyki lub wisiorek.

RelatedPost

Dodaj komentarz