Karnawałowe bluzki

Co na siebie włożyć? To miałam na imprezie sylwestrowej, a tamto nie pasuje… Znowu założyć sukienkę? No właśnie, chyba nie ma kobiety, która nie stwierdzaBluzka karnawałowa dobitnie podczas przeglądania własnej szafy: nie mam co na siebie włożyć. Trwa karnawał, czyli czas, kiedy bawimy się, spotykamy na imprezach, wykorzystujemy ten okres na szaloną zabawę. Zabawy karnawałowe odbywają się w klubach, na dyskotekach, w domach przyjaciół i znajomych. Ale zadajemy sobie standardowe pytanie: jak się ubrać? Bo przecież nie chcemy powtarzać kreacji sylwestrowej lub zakładać to, co miałyśmy na imprezie kilka dni temu. Odpowiedź jest prosta. Najlepiej zastanowić się nad karnawałową bluzką.

Dlaczego bluzka karnawałowa to dobre rozwiązanie? I jakie bluzki na karnawał są modne? Bluzki karnawałowe można zestawiać z różnymi ubraniami: spodniami, legginsami, spódniczkami, sukienkami, żakietami, swetrami itd. I każda stylizacja będzie inna oraz wyjątkowa.

Na czas karnawału najlepiej ubrać bluzkę, która przedstawia najnowsze trendy na 2011. Oczywiście dozwolone są bluzki błyszczące, ozdabiane brokatem lub dużymi, wyraźnymi cekinami. Bardzo modne stały się czarne cekiny. Nie tylko dodają elegancji i szyku, ale przepięknie wyglądają na bluzkach bez ramiączek w zestawieniu z czarnymi spodniami lub legginsami. Obok czarnych cekinów, warto rozejrzeć się za bluzkami, które mają wplecione złote lub srebrne nitki, dzięki czemu bluzka delikatnie się mieni. Bluzki takie najczęściej mają krótkie, rozszerzane rękawy i niewielkie dekolty. W takim stylu można również ubrać koszulę, np. czarną w srebrne, pionowe paski. Zapewnimy sobie tym nie tylko szykowny wygląd, ale również praktyczną koszulę, którą jeszcze nie raz założymy.

Na karnawał idealnie nadają się delikatne bluzki z satyny, najlepiej w żywych kolorach, np. zielonym, czerwonym, srebrnym czy turkusowym. Satynowy materiał zapewni subtelne lśnienie. Takie bluzki będą pasować zarówno do eleganckich spodni jak i do zwykłych dżinsów. Istnieje też spory wybór co do biżuterii, bo do satynowych bluzek będzie pasować wiele rodzajów biżuterii. Z kolei czarna bluzka z satyny zapewni szyk i elegancję, do niej pasować będą srebrne i czerwone dodatki, np. buty, torebka i kolczyki.

Bardzo modne w sezonie jesienno-zimowym są koronki. Warto więc to wykorzystać. Piękne bluzki z koronkami przypominają prawdziwe kreacje. Nie cała bluzka musiBluzka na imprezę być koronkowa, mogą to być tylko rękawy lub materiał u góry pleców. Czarna koronkowa jest bardzo elegancka i zmysłowo podkreśla kobiece kształty. Do tego bluzki koronkowe są bardzo wygodne i zapewnią komfort na czas trwania karnawałowego szaleństwa.

RelatedPost

Dodaj komentarz