Makijaż karnawałowy

Makijaż na sylwester i karnawał to prawdziwe pole do popisu. Ile kobiet, tyle pomysłów na wyjątkowy makijaż na Makijaż wieczorowybajeczną i taneczną noc. Makijaż sylwestrowy może być odważny i mocny, ale może być również spokojny, łagodny, delikatnie podkreślający oczy lub usta. Wiele zależy od rodzaju imprezy i naszego stroju. Na większość zabaw karnawałowych z pewnością nadawać będzie się makijaż lśniący i kolorowy. Hitem zeszłego karnawału był makijaż multikolorowy, i choć miał wielu przeciwników, to tegoroczny karnawał również zapowiada się multikolorowo. akijaż z użyciem wielu kolorów, to make-up, który wręcz szokuje ilością kolorów i kontrastów na powiece. Do tego wszelkiego rodzaju inne ozdoby oczu, np. sztuczne rzęsy lub maleńkie ozdóbki na rzęsach w postaci sztucznych brylancików lub czarnych kamieni w kształcie kropli. Makijaż też wymaga zręczności, cierpliwości i dużego wkładu pracy. Trzeba być bardzo ostrożnym podczas dobierania kolorów do naszej cery i kształtu oraz koloru oczu. Jeśli przesadzimy, może wyjść nam efekt podbitego oka.

Obok szalonego i różnobarwnego makijażu bardzo modny jest makijaż lansowany na wybiegach najsłynniejszych projektantów i marek m.in. u Sonii Rykiel, Miu Miu, Requiem czy Wunderkind. Proponują oni oko podkreślone grubą i wyrazistą kreską. Niezależnie, czy będzie to przedłużenie kącików oczu czy podkreślenie oka w stylu starożytnego Egiptu, musimy zachować ostrożność, aby przez nadmiar kredki nie zmniejszyć optycznie Make up karnawałowynaszych oczu. Kreski na powiekach mają na celu wyraźne podkreślenie konturów oczu, ale nie w sposób nachalny. Obok kreski mile widziany jest brokat zamiast tradycyjnych cieni do powiek, wspominane już sztuczne rzęsy, delikatne złote i srebrne cienie do powiek. Tak podkreślone oko może stać się alternatywą dla popularnego i modnego smoky eye.

Jeśli wybieramy się na karnawałową imprezę tematyczną lub po prostu mamy ochotę na oryginalny make-up, warto zastanowić się nad makijażem pop art. Punktem centralnym są oczy i usta, które muszą być widoczne i muszą dominować. Usta powinny być w kolorze żywej, marchewkowej czerwieni, a oczy należy delikatnie podkreślić kredką (w kierunku skroni) oraz cieniem do powiek. Z kolorami cieni można swobodnie poeksperymentować i wybrać najlepszy dobrany do kreacji karnawałowej. Rzęsy i brwi podkreślmy tuszem. Usta obrysuj kredką i wypełnij matową szminką.

Makijaż to bardzo ważna część karnawałowego lub sylwestrowego stroju, dlatego warto nieco wcześniej poszukać interesujących nas trendów tak, aby na czas zabawy zrobić sobie makijaż perfekcyjny.

Makijaż sylwestrowy

RelatedPost

Dodaj komentarz