/Moda stanowi najlepszy sondaż: mówi ona bowiem językiem, jakiego nie znają inne sondaże, językiem podświadomości./ Francoise Giroud

Na studniówkowym balu paznokcie powinny być nie tylko zadbane, ale również powinny prezentować najnowsze trendy. Według stylistów i kreatorów studniówkowy manicure powinien być jednokolorowy. Najlepiej w tej samej tonacji kolorystycznej lub w Paznokcie na studniówkękontrastowym kolorze do koloru kreacji. Przy czym paznokcie w kolorze czarnym lub rubinowym będą pasować właściwie do większości rodzajów kreacji studniówkowych.

Jaki manicure studniówkowy będzie się najlepiej i najmodniej prezentował? Po pierwsze na studniówce 2011 królować będą paznokcie zadbane i krótko spiłowane. Jak już zostało wspomniane, najlepiej, aby były w jednym kolorze. Ale wybór koloru zależy właściwie już od nas. Czerny, ciemnoczerwony – te były, są i będą modne. Warto pamiętać, że kolor manicure nie powinien być identyczny jak kolor sukni studniówkowej. Manicure może być w tym samym odcieniu. Najlepiej jednak, aby kolor manicure był kontrastowy.

Aby nadać paznokciom elegancji z odrobiną ekstrawagancji i oryginalności, paznokcie warto pomalować granatowym lub śliwkowym lakierem. Zyskają na nonszalancji, jeśli dodatkowo zostaną ozdobione cyrkoniami, perełkami, koralikami, brokatem, Srebrny manicuregwiazdkami lub innymi drobnymi ozdobami. Jednobarwne paznokcie będę wyglądać efektownie, jeśli ozdobisz w ten sposób co drugi lub trzeci paznokieć, ozdobisz je naprzemiennie lub tylko przy skórze albo na końcówce paznokcia. Tak ozdobione paznokcie będą się pięknie prezentować przy wieczorowym świetle, będą wyglądać delikatnie, modnie i szykownie.

Różowe i białe paznokcie mogą stać się alternatywą dla stonowanych barw, które najczęściej są wybierane na bal maturalny. Różowy kolor paznokci będzie świetnie pasował do srebrnej sukienki, biel natomiast będzie pięknie współgrać z czarną suknią, do której Modny manicurenajczęściej wybiera się czerwony lakier do paznokci. Białe paznokcie staną się w tym wypadku miłą i modną odmianą.

Wiele dziewczyn zastanawia się jak długo elegancki manicure wytrzyma podczas całonocnej zabawy studniówkowej. Aby mieć pewność, że lakier nie zacznie odpryskiwać po kilku godzinach, warto zainwestować w nieco droższy z dodatkiem żywicy lub polimerów. Tego typu lakiery przedłużą trwałość manicure nawet do 10 dni. Oznacza to, że będzie on nam służył znacznie dłużej. Będzie można z niego skorzystać np. na bal karnawałowy. Kosmetyczki radzą, aby aplikować na paznokcie dwie warstwy emalii, najlepiej w kilkuminutowych odstępach czasu. Nawet najdroższy i najlepszy lakier nie utrzyma się na paznokciach, jeśli nie nałożymy drugiej warstwy.

Pozostaw swoją opinię


Warning: file_put_contents(//wp-content/cache/zencache/cache/http/www-abcmody-pl/manicure-na-studniowke.html-55e27892773f7907937959-tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /wp-content/advanced-cache.php on line 966

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'ZenCache: failed to write cache file for: `/manicure-na-studniowke/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `//wp-content/cache/zencache/cache`.' in /wp-content/advanced-cache.php:974 Stack trace: #0 [internal function]: zencache\advanced_cache->output_buffer_callback_handler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /wp-includes/functions.php(3269): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /wp-includes/plugin.php(496): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /wp-includes/load.php(613): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /wp-content/advanced-cache.php on line 974