Moda plażowa

Wygodny strój plażowySezon letni to oczywiście czas wypoczynku nad wodą. Aby skutecznie odpocząć, opalić się i dobrze bawić, potrzebujemy jednakże specjalnej odzieży oraz przydatnych akcesoriów.

Bez wątpienia najważniejszym wyposażeniem plażowiczów okazują się rożnego rodzaju strój kąpielowe. Zależnie od naszych potrzeb i oczekiwań możemy wybrać dla siebie model jedno- lub dwuczęściowy. Ze swojej strony fasony jednoczęściowe polecamy zwłaszcza Paniom dojrzałym, seniorkom oraz osobom puszystym. Jednolity krój stroju plażowe skutecznie zamaskuje bowiem wszelkie niedoskonałości sylwetki i optycznie ją wysmukli.

Panie młodsze i nastolatki z powodzeniem mogą z kolei wybierać dla siebie seksowne i kolorowe stroje dwuczęściowe, składające się z eleganckich fig lub sportowych, wygodnych szortów. Góra takiego stroju może być zarówno utrzymana we wspomnianym stylu sportowym – na przykład top na szerokich ramiączkach lub bardzo wycięta i ponętna. Dobór biustonosza do stroju kąpielowego podyktowany powinien być przede wszystkim rodzajem naszego biustu. Za pomocą wkładek z gąbki i drutów możemy więc wysoko go podnieść i optycznie powiększyć. Z kolei modele bez usztywnień dobrze będą pasowały Paniom o dużym biuście.

Do modnego stroju kąpielowego możemy również dobrać ciekawe akcesoria. Mogą to być na przykład delikatne, cienkie tuniki, które odsłonią nasze uda. Na plaże często zakłada się również bawełniane, przewiewne sukienki i spódniczki. Zależnie od fasonu, w jakim wykonany jest nasz strój plażowy, z powodzeniem możemy dobrać do niego pomysłową i modną chustę, którą zakryjemy biodra lub ramiona.

Nakrycie głowy na latoPodczas wypoczynku na plaży nie zapomnijmy również o odpowiednim nakryciu głowy. Aby uniknąć niebezpiecznego w skutkach udaru lub przegrzania, obowiązkowo powinniśmy chronić swoje głowy. Panie najczęściej wybierają do tego celu kolorowe, modne kapelusze o szerokich rondach, nierzadko o ażurowej strukturze. Dzieciom powinniśmy obowiązkowo założyć cienką czapeczkę – bejsbolówkę lub praktyczny daszek, aby ochronić ich oczy.

Również Panowie mogą na plaży czuć się modnie i atrakcyjnie. Wystarczy tylko wybrać dla siebie odpowiednie kąpielówki. Mogą to być fasony w stylu sportowym, przypominające nieco wygodne szorty lub też bardzo obcisłe i seksowne modele. Nie polecamy Panom jednak wyboru zbyt krzykliwych kolorów. Korzystniej będzie wybrać barwy bardziej tonowane, takie jak choćby ciemną zieleń, granat czy uniwersalną czerń.

RelatedPost

Dodaj komentarz