Modne parasole

Pora letnia i jesienna obfitują niestety w deszczową pogodę, dlatego nieodłącznym elementem Duży kolorowy parasolnaszego stroju jest w tym czasie parasol. Oczywiście najczęściej jest tak, iż parasol nie pasuje nam do żadnego elementu naszego ubioru, a przy tym psuje całość naszej modowej stylizacji. Nie musi tak być! Obecnie parasolki pojawiają się na wybiegach domów mody i projektanci mody podpowiadają jak dopasować parasol do reszty stroju i jak może być on ciekawym elementem nadającym naszej kreacji oryginalnego i ciekawego charakteru.

Jakie parasole są obecnie modne?

Parasol w tym sezonie letnim i nadchodzącym jesiennym, na przekór szarym chmurom i przygnębiającemu deszczowi, musi być kolorowy i pogodny. Szalenie modny obecnie wzór kwiatowy pojawiający się praktycznie wszędzie – na sukienkach, szortach, torebkach i butach – opanował także parasole. Interesujące są zarówno drobne kwiatki pokrywające cały parasol, jak i jeden duży kwiat zajmujący całą powierzchnię parasolki. Taka kwiatowa stylizacja na pewno rozświetli i uprzyjemni nam nawet najgorszą pogodę. Można zdecydować się także na jeden, ale za to intensywny, soczysty kolor – czerwony, zielony, niebieski, pomarańczowy czy żółty. Z jednej strony możemy dopasować jego kolor do naszego stroju lub dodatków, z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie, by dobrać kolor parasola kontrastujący z całością naszej stylizacji i

Oryginalny parasol

dzięki temu wyróżniający się i przyciągający spojrzenia.

Bardzo modne od jakiegoś czasu są przezroczyste parasole, wykonane ze specjalnego, mocnego plastiku. Dostępne są w sklepach gładkie transparentne parasole, barwione delikatnie na pastelowe kolory lub z ciekawymi nadrukami. Ogromną zaletą takiej przezroczystej parasolki jest to, iż nie „przytłacza” on naszego stroju, nigdy nie zgrzyta z resztą naszej stylizacji, pasuje w zasadzie do wszystkiego, nie zasłania nam niczego przed nami ani nie przysłania naszej twarzy.

I przede wszystkim – znakomicie wygląda!

Innym ciekawym rozwiązaniem są parasolki w różnorodne i ciekawe wzory. W zależności od stroju możemy wybrać stylową parasolkę w kratę, w orientalne, stylizowane na japońskie kwiaty i ptaki, w bardzo modne elementy etniczne, w różnorodne, oryginalne obrazki. Interesującym rozwiązaniem są szalenie kobiece i stylowe parasolki z falbanką lub koronką biegnącą wokół brzegu parasola albo oryginalne parasole składające się z kilku warstw falbanek ułożonych jedna na drugiej od czubka parasola do jego brzegu. Jak widać, parasol nie musi być brzydkim i nielubianym dodatkiem do stroju, ale może świetnie dopełniać całości naszej kreacji lub wręcz stanowić oryginalny, wyróżniający nas z tłumu element.

RelatedPost