Modne upominki walentynkowe dla Niego

Co kupić ukochanemu?Walentynki to wyjątkowa okazja w ciągu całego roku. Tradycyjnie w tym dniu obdarowujemy najbliższych i ukochane osoby symbolicznymi podarkami i upominkami, wyrażającymi nasze gorące uczucia wobec nich. Na święto zakochanych warto więc nie tylko przygotować stylowy strój czy romantyczną kolację, ale również drobny upominek. W niniejszym artykule podpowiemy Wam, co kupić ukochanemu, chłopakowi lub mężowi.

Z tej okazji warto więc zakupić chociażby modną koszulkę z nadrukowanym, wspólnym zdjęciem. Wykonanie takiej koszulki można zlecić zarówno firmie poligraficznej, jak i wykonać ją samodzielnie, za pomocą zwykłej drukarki. Na walentynkowym T-shircie można przykładowo umieścić także rysunek lub śmieszną karykaturę, przedstawiającą oboje zakochanych. Bez wątpienia będzie to trafiony prezent, szczególnie w przypadku par młodych, o krótkim stażu.

Modnym prezentem na święto zakochanych może też okazać się zakup sprzętu elektronicznego. Mowa tutaj przede wszystkim o pomysłowych myszkach do komputera, na przykład w kształcie serca czy sportowego samochodu w czerwonym, intensywnym kolorze, będącym symbolem miłości i namiętności. Na tę szczególną okazję doskonale sprawdzą się również pomysłowe poduszki z nadrukiem, obrazkiem lub sentencją oraz tradycyjne maskotki i pluszaki.

Chłopakowi lub narzeczonemu możemy z okazji Walentynek kupić również bieliznę. Doskonałym wyborem z pewnością okażą się modne bokserki w czerwonym kolorze, dekorowane na przykład serduszkami. Wiele fasonów męskich slipów i bokserek może posiadać również zabawne nadruki, dlatego prezent taki polecamy parom o dłuższym stażu.

Życzenia walentynkoweAlternatywnym pomysłem na prezent walentynkowy dla mężczyzny może okazać się także zakup stylowego fartuszka kuchennego. Niektóre tego typu akcesoria posiadają nadrukowane postaci męskie lub kobiece, dlatego nie tylko spełnią swoją praktyczną funkcję w kuchni, szczególnie jeśli lubicie razem gotować, ale i staną się dowcipnym, żartobliwym drobiazgiem.

Panom warto sprawić na Walentynki także praktyczne prezenty. Mogą to więc być efektowne kufle na piwo, zestaw kieliszków czy wreszcie specjalny kubek na poranną kawę. Amatorom eleganckich ozdób warto być może sprawić też zestaw męskiej biżuterii lub stylowe i modne zapinki do mankietów lub krawatu. Uniwersalną propozycją prezentu dla mężczyzny są również wygodne, eleganckie zegarki z delikatnym, skórzanym paskiem lub metalową bransoletą.

Dodaj komentarz