Najmodniejsze buty na wiosnę

Modne buty damskieJak co roku sezon wiosenny to czas wprowadzania nowych, świeżych i oryginalnych trendów. Modowe nowinki dotyczą w tym przypadku nie tylko odzieży codziennej i wizytowej, ale także… praktycznego i wygodnego obuwia.

W tym sezonie modne będą przede wszystkim botki i kozaczki na niewielkim obcasiku. Buty takie są niezwykle wygodne, a co więcej – trwałe. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych i odpornych na wilgoć materiałów, buty takie z pewnością wytrzymają więcej niż jeden sezon. Warto zaznaczyć, aby podczas wyboru wiosennego obuwia kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale także doborem materiałów, jakie wykorzystano do produkcji.

Bez wątpienia jednym z najtrwalszych i solidnych materiałów jest naturalna skóra, bądź skóra ekologiczna, dużo tańsza ale równie trwała. W tym roku popularne będą więc wszelkie wariacje na temat skórzanego obuwia. Niektóre z fasonów będą wykonane a la klasyczne kowbojki z podniesionymi noskami, inne z kolei będą obuwiem płaskim i bardzo wygodnym, z miękką wkładką, znacznie uprzyjemniającą czas spędzony „na nogach”.

Jednakże, oprócz butów skórzanych, od wielu lat popularnością cieszy się również obuwie zamszowe. Jest równie wytrzymałe na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych co skóra, jednakże na nodze wygląda nieco delikatniej i „lżej”. Zamszowe fasony pasują zarówno do odzieży wizytowej jak i codziennej, zatem z pewnością okażą się obuwiem uniwersalnym i przede wszystkim – niezwykle komfortowym.

Planując zakup obuwia skórzanego i zamszowego nie można zapomnieć o regularnej konserwacji. Skórę należy dokładnie i solidnie pastować, tak, aby w szwy i łączenia nie dostawała się pozostała po zimie sól. Co więcej, dobra pasta gwarantuje także odporność buta na wodę, zatem, jeśli będzie odpowiednio zabezpieczony, nie będzie przemakał i odbarwiał się. w taki sposób z pewnością przetrwa więcej niż jeden sezon.Trampki damskie

Wiosną, podczas suchej pogody popularne są również wszelkie „odmiany” klasycznych trampek. Jest to przecież obuwie bardzo wygodne i praktyczne, doskonałe na codzienne wyjścia do szkoły czy pracy. Niejednokrotnie producenci damskiego obuwia dokonują w trampkach wielu oryginalnych zmian, dodając na przykład wysoki koturn czy obcas. W tym roku będzie podobnie, ponieważ trendy te spotkały się w latach ubiegłych z dużym uznaniem wśród modnych i eleganckich Pań, zatem razem z wiosną możemy oczekiwać powrotu niebanalnie wykonanych i ciekawie zaprojektowanych trampek.

RelatedPost

Dodaj komentarz