Najmodniejszy płaszcz z łączonych materiałów

Najmodniejsza odzież wierzchniaSezon jesienny i zimowy to czas pojawiania się nowych, nietuzinkowych i pomysłowych trendów, w szczególności dotyczących ciepłej i wygodnej odzieży wierzchniej. Oprócz różnego rodzaju krótkich kurteczek młodzieżowych i męskich popularnością cieszą się obecnie także eleganckie, stylowe płaszcze, wykonane z kilku różnych materiałów.

Taki typ odzieży zimowej doskonale sprawdzi się szczególnie dla osób, które stawiają na oryginalność i niepowtarzalność. Płaszczyki i kurteczki z łączonych materiałów prezentują się bowiem nietuzinkowo i doskonale wpisują w różnego rodzaju okazje, które warto uświetnić wyjściowym strojem. Co więcej, płaszcze ta są niezwykle ciepłe i praktyczne, przez co zapewnią nam możliwie najlepszą izolację termiczną podczas najchłodniejszych i najnieprzyjemniejszych, zimowych dni.

Zależnie więc od naszych własnych, osobistych potrzeb i preferencji modowych, na ten sezon zimowy możemy z powodzeniem wybrać dla siebie interesujący i niepowtarzalny krój, zapewniający nam maksymalną swobodę ruchów i komfort w każdej sytuacji. W sklepach znaleźć można dziś szereg krojów i fasonów płaszczy, zarówno sięgających połowy uda, jak i nieco dłuższych – za kolano lub nawet do kostek. Płaszcze maxi bez wątpienia najlepiej ochronią nas podczas bardzo śnieżnej, wietrznej lub mroźnej aury.

Oryginalne płaszcze damskieNajpopularniejsze kroje damskich płaszczyków z łączonych materiałów mogą znacznie różnić się od siebie. Niektóre będą na przykład posiadały eleganckie, dwurzędowe zapięcia na efektownie dekorowane guziki, inne zasuwane będą na zamek błyskawiczny lub zapinane na wygodne rzepy. Na uwagę zasługują także modele zimowych płaszczy z asymetrycznymi zapięciami i stylowymi, wywijanymi kołnierzami lub wygodnymi stójkami, świetnie chroniącymi twarz i szyję podczas nieprzyjemnej aury. Dobrym rozwiązaniem może być także wybór ciepłego płaszczyka z odpinanym kapturem obszytym kożuszkiem lub futerkiem, który zapewni nam ciepło nawet przy bardzo niskiej temperaturze.

Nierzadko także rękawy, kieszenie i mankiety łączonych płaszczy mogą być efektownie dekorowane. Wykonane z odmiennych, przyjemnych w dotyku tkanin doskonale komponować się będą z pozostałą odzieżą i niezbędnymi dodatkami. Również pod względem kolorystycznym taka sezonowa odzież może znacznie różnić się między sobą. Przykładowo, fasony młodzieżowe to w szczególności modele dwukolorowe, utrzymane w intensywnych odcieniach zieleni, pomarańczu, czerwieni czy mocnego fioletu. Z kolei Paniom starszym warto polecić nieco skromniejsze i bardziej stonowane fasony takiej odzieży wierzchniej.

Dodaj komentarz