Oryginalne ubrania z kożuszkiem

Tej jesieni i zimy znów modne będą ubrania i wszelkie dodatki z kożuszkiem. Męskie skórzane lub sztruksowe kurtki podszyte kożuszkiem, Buty emu kozuszekdamskie krótkie kurteczki z kożuchem, buty dla Pań z modnie wywiniętym kożuszkiem będą królować w obecnym sezonie jesień – zima. Nie trzeba chyba wspominać, że ubrania takie są szalenie ciepłe i idealnie nadają się na chłodne listopadowe i grudniowe dni. Ponadto kożuszek taki znakomicie wygląda – dodaje każdej stylizacji nieco nonszalancji i swobodnego uroku.

Modne ubrania z kożuszkiem

Najmodniejsze i najchętniej noszone będą kurtki z kożuszkiem. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą wybrać świetnie prezentującą się skórzaną kurtkę, podszytą kożuchem i z kołnierzem i czasem również mankietami rękawów obszytych białym lub kremowym ładnym kożuszkiem. Taka skórzana kurtka, jawnie nawiązująca do kurtki pilotki, powinna być krótka, zakończona ściągaczem w talii i podkreślająca u Pań kobiece biodra, a u mężczyzn wąską talię i szerokie ramiona. Panowie świetnie będą się prezentować w skórzanych kurtkach z kożuszkiem dopasowanych do sylwetki, tzn. kurtka nie może być zbyt szeroka, nie może luźno wisieć, ale też nie powinna być zbyt ciasna. Wśród damskich kurtek z kożuszkiem panuje większa różnorodność. Damska skórzana kurtka może być dobrze dopasowana do sylwetki i podkreślająca atuty kobiecości, ale może także nawiązywać do stylu grunge i wówczas będzie ona luźniejsza i surowsza w wyglądzie. Modne również będą ciepłe kurtki wełniane w kratkę Burberry podbite jasnym kożuszkiem. Kurtkę taką zestawić możemy z oficerkami, skórzanymi kozakami na obcasie, z obcisłymi jeansami lub ładną sukienką.

Poza kurtkami ocieplonymi ładnym kożuszkiem także buty zimowe będą ozdobione tym dodatkiem. Szalenie modne i pożądane będą tej zimy damskie botki na obcasie z wywiniętym kożuszkiem w jasnym kolorze. Oczywiście kożuszek ten ociepla także buty od środka, dzięki czemu nie musimy bać się największych mrozów i opadów śniegu. Hitem tego sezonu zimowego będą botki wiązane na sznurowadła, na obcasie słupkowym i właśnie z wywiniętym na górze kożuszkiem. W sklepach znajdziemy także botki na płaskim obcasie z kożuszkiem, nawiązujące fasonem do butów kowbojskich lub botki na koturnie zakończone kożuszkiem lub futerkiem. Buty i kurtki z kożuchem przypadną do gustu szczególnie tym kobietom, które cenią sobie z jednej strony niewymuszoną elegancję i szyk, a z drugiej strony lubią dodać do swego stroju szczyptę oryginalności i nieszablonowości.Kurtki z kożuszkiem

RelatedPost