Propozycje strojów na andrzejki

Ciekawe przebranie na AndrzejkiWielkimi krokami zbliżają się Andrzejki, czyli tradycyjny wieczór wróżb i zabaw w gronie najbliższych. Na tę okazję warto więc kupić odpowiedni strój lub wymyślić ciekawe  przebranie.


W naszym kraju zwykło się celebrować imieniny Andrzeja, poprzez symboliczne wróżenie z wosku, butów lub fusów, które najczęściej odwołuje się do szybkiego zamążpójścia i założenia rodziny. Jednakże w ten listopadowy wieczór organizowanych jest mnóstwo pomysłowych przyjęć, prywatek i większych imprez, na których obowiązuje specjalny strój wyjściowy.

Amatorzy najnowszych trendów z powodzeniem mogą na Andrzejki założyć eleganckie ubrania wizytowe lub wieczorowe sukienki. Jednakże wieczór wróżb nie musi być aż tak oficjalnym wydarzeniem, ponieważ możemy też zdecydować się na nietuzinkowe przebranie.

Z okazji Andrzejek coraz częściej zwykło się organizować kameralne, klimatyczne imprezy, nierzadko wymagające odpowiedniego przebrania. Z powodzeniem więc możemy włożyć na tę okazję strój filmowego bohatera lub postaci bajkowej – czarownicy, księcia czy księżniczki.

Jeśli zdecydujecie się Państwo uświetnić andrzejkowy wieczór tego typu przebraniem, powinniście także pomyśleć o stosownych dodatkach, najlepiej oddających klimat tegoż wydarzenia. Paniom polecamy więc różnego rodzaju biżuterię oraz galanterię, a także przygotowanie ciekawej fryzury i makijażu.

Jeśli z kolei wybieracie się Państwo z okazji Andrzejek na imprezy w gronie najbliższych znajomych i rodziny, powinniście zastanowić się nad nieco wygodniejszym strojem. Nie musi to być wcale oficjalnie prezentujący się garnitur czy balowa suknia, jednakże warto w ten wieczór ubrać się ładnie, wygodnie i skromnie.

Strój na andrzejkową imprezęZe względu na chłodną porę roku sugerujemy włożenie na Andrzejki modnego, długiego swetra z przyjemnej w dotyku dzianiny, dłuższej i podkreślającej talię tuniki oraz wygodnych i praktycznych legginsów bądź cienkich spodni materiałowych. Amatorki sukienek z powodzeniem mogą włożyć je do efektownych, wysokich kozaczków lub szpilek.

Na andrzejkową imprezę z powiedzeniem można założyć też elegancką, kolorową bluzkę koszulową lub seksowny top, na przykład z brokatem lub cekinami, efektownie odbijającymi światło. Bluzki i koszulki polecamy zestawiać z jeansowymi rurkami lub ołówkowymi spódniczkami z wysokim stanem, doskonale modelującymi talię.

Panom z kolei proponujemy włożenie wygodnych spodni z materiału, sztruksu lub jeansu, do których doskonale pasują koszule wizytowe w delikatnych, ciepłych kolorach pastelowych. Bezpośrednio na koszulę założyć można ciemny sweter lub praktyczną, modną kamizelkę lub stylową marynarkę.

RelatedPost

One Comment

  1. Mirela 25 października 2016 09:20 Odpowiedz

    Ja na Andrzejki szyję na miarę w Evicie, prostą, krótką sukienkę. Tak, żeby można ją było wykorzystać też na inne okazje

Dodaj komentarz