Rybaczki i ogrodniczki

Już od dawna ogrodniczki przestały być spodniami, czy właściwie całym strojem, Rybaczki z dżinsutylko roboczym. Kobiecy krój, ładne kolory, dobre materiały sprawiły, że ogrodniczki stały się spodniami modnymi, a na dodatek w nadchodzącym sezonie wiosennym mają stać hitem. A obok ogrodniczek, jak co roku, znów warto założyć rybaczki, czyli wygodny krój krótkich spodni. Rybaczki mają wiele zwolenniczek wśród kobiet w każdym wieku, do ogrodniczek trzeba się przekonać lub po prostu znaleźć te, które będą dla nas idealne.

Jakie ogrodniczki i rybaczki będą modne na wiosnę 2011?

Podczas wiosny i lata prym będzie wiódł trend krótkich ogrodniczek, które będą miały formę spodenek. Na czas jesieni i zimy warto postawić na długie, które są na dole zwężane. Rybaczki również można podzielić według pór roku. Wiele pań lubi ubierać różnej długości rybaczki do kozaków. Jest to zestaw, który sprawdza się w zimowe i deszczowe dni. Najbardziej stylowo wyglądają rybaczki z ciemnych i grubych materiałów. Takie eleganckie rybaczki sprawdzą się zarówno w stylizacji eleganckiej, jak i na co dzień.

Ogrodniczki z kolei należą do rodzaju spodni codziennych, wygodnych, nieformalnych i niezobowiązujących. Sprawdzą się na przeróżnego rodzaju wypady, wycieczki czy długie spacery. Ich ogromną zaletą jest to, że są wygodne i praktyczne. Najczęściej można spotkać ogrodniczki dżinsowe, z regulowanymi ramiączkami. Aby ogrodniczki stały się bardziej kobiece i lekkie, dodawane są do nich ozdobne guzki, kokardki lub ozdoby przypominające broszki. Jeśli do takich ogrodniczek dodamy białą bluzkę lub koszulę, można im nadać nieco eleganckiego stylu.

Rybaczki są spodniami, które najchętniej wybieramy na ciepłe dni. Powodów jest wiele, najważniejsze jest to, że je lubimy, bo są wygodne, podkreślają i wydłużają nogi, jeśli są dobrane odpowiednio do naszej figury. Obok rybaczek dżinsowych, coraz popularniejsze są rybaczki z lekkich i przewiewnych materiałów i w różne desenie. Do tej pory modne były rybaczki gładkie, jednokolorowe, teraz warto postawić na rybaczki w kratę, paski, z delikatnych Sportowe rybaczkimateriałów, z różnymi ozdobami, np. dodatkowymi kieszeniami czy niewielkimi frędzelkami. Jeśli lubimy żywe kolory, nic nie stoi na przeszkodzie, aby rybaczki były jasne, żółte, niebieskie lub zielone. Z bluzką dobraną kolorystyczne, stworzymy stylizację iście wiosenną i zwiewną.

Zarówno rybaczki, jak i ogrodniczki to spodnie, które będą modne. Rybaczki są chętnie przez nas noszone od wielu lat, zmieniają się jedynie kolory lub długości, natomiast ogrodniczki wracają po kilkuletniej przerwie. Jedno jest jednak pewne, krótkie ogrodniczki oraz rybaczki to spodnie, które powinny zachwycać nie tylko na wybiegach.

RelatedPost

One Comment

  1. miska 17 lutego 2011 18:23 Odpowiedz

    Ale fajny artyku!!!łZ chęcia wskocze w moje ogrodniczki które leżą gdzieś w szafie na dnie i czekaja na cieplejsze dni:)))

Dodaj komentarz