Sportowe jesienne kurteczki

Niezależnie od pory roku  i aury za oknem upodobania kobiet w zakresie mody można podzielić na Kurtka w kratętrzy podstawowe style ubierania się: styl elegancki, codzienny (casual) i sportowy. Jesienne sportowe kurteczki dla kobiet to wybór dla tych Pań, które cenią sobie wygodę, luz i praktyczność. Projektanci odzieży dbają jednak także o to, by kurtki sportowe poza maksymalną wygodą, praktyczną użytecznością w czasie jesiennych chłodów cechowały się także modnym i kobiecym wyglądem.

Jakie kurtki sportowe nosić tej jesieni?

Bardzo modne będą w obecnym sezonie jesiennym krótkie puchowe sportowe kurtki. Ciepłe, wygodne, wykonane z nieprzemakalnego materiału pozwolą przetrwać najgorsze jesienne chłody i deszcze. Taka sportowa kurteczka, zaopatrzona w kaptur, ściągacz w pasie i na mankietach, dopasowana do sylwetki kobiecej, idealnie spełnia swą funkcję – chroni przed zimnem i deszczem i jednocześnie dzięki fasonowi dopasowanemu do figury ładnie podkreśla talię i eksponuje kobiece kształty. Wbrew stereotypowi taka jesienna kurtka sportowa nie musi mieć ciemnego i stonowanego koloru. W sklepach znaleźć można kurteczki jesienne w kolorach fioletu, zieleni, sarniego brązu (bardzo modnego tej jesieni!), różu, błękitu, czerwieni. Można również znaleźć puchowe kurtki w kratkę, paski, figury geometryczne i inne interesujące wzory.

Innym rodzajem jesiennych sportowych kurtek są ciepłe kurteczki, wykonane z miękkich i przyjemnych w dotyku tkanin. W obecnym sezonie jesień i zima 2011/2012 wciąż szalenie modne będą wszelkie nawiązania do stylu militarnego. Także więc damskie kurtki jesienne będą miały dwa rzędy dużych guzików nawiązujących do mundurów i tzw. bosmanki czy charakterystyczne drewniane zapięcia-kołki specyficzne dla kurtki budrysówki (która także ma rodowód militarny).Kolorowe kurtki sportowe

Niesłabnącym powodzeniem cieszyć się będą także jesienne kurtki skórzane. W modzie męskiej dominować będą skórzane kurtki pilotki, zaś w modzie damskiej krótkie kurteczki ze skóry, dopasowane do sylwetki, ze ściągaczem w pasie i ze stójką zamiast kołnierza. Najlepiej prezentować się będą tej jesieni kurteczki ze skóry naturalnej we wszelkich odcieniach brązu. Szalenie modne będą również krótkie kurtki ze skóry podbite ciepłym, jasnym kożuchem widocznym na kołnierzu i mankietach rękawów. Bardzo ciepłe, wygodne, dodadzą każdej kobiecie intrygującego luzu i zadziornej zmysłowości.

RelatedPost

Dodaj komentarz