Stroje kąpielowe na lato

Wakacje coraz bliżej, ale już teraz, jeśli tylko pogoda pozwoli, możemy wybrać sięBiałe bikni nad pobliskie jezioro, staw, rzekę lub na kąpielisko. W tym sezonie modne będą zarówno stroje jednoczęściowe, jak i te złożone z dwóch części. Niektóre z nas wolą pływać, inne się opalać, dlatego trzeba wybrać taki strój kąpielowy, który będzie zapewniał nam komfort i dobre samopoczucie niezależnie od tego, którą czynność preferujemy. Odpowiednio dobrany i dopasowany strój kąpielowy zapewni nam ochronę poszczególnych części ciała przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Jakie stroje kąpielowe są najmodniejsze na lato?

Stroje kąpielowe nawiązują trendami do motywów wiosennych i letnich, tak więc hitem są stroje w zwierzęce wzory, na przykład gepardzie cętki, paski zebry czy skórę węża. Obok motywów zwierzęcych, warto zwrócić uwagę na stroje kąpielowe w kwiaty. Kolory powinny być jasne, delikatne, niezbyt jaskrawe. Żywe kolory pasują do strojów jednokolorowych.

Jeśli lubisz pływać, dobrze jest zaopatrzyć się w monokini, czyli strój jednoczęściowy. Jeśli jesteś zwolenniczką długich kąpieli słonecznych, zdecyduj się na bikini lub coraz modniejszy strój kąpielowy zwany tankini. Tankini to strój dwuczęściowy, ale góra przypomina bluzkę, wykonaną z materiału, który wykorzystuje się przy produkcji strojów kąpielowych. Dół tankini to figi lub obcisłe szorty. Ten fason stroju kąpielowego szczególnie polecany jest paniom, które wstydzą się pokazywać w strojach na plaży lub na basenie. Tankini sprawi, że będziemy czuć się komfortowo i swobodnie.

Modne są różne zdobienia na strojach kąpielowych. W ten trend wpisują się stroje w stylu rock’n’roll. Są one ozdobione srebrnymi elementami, np. sprzączkami przy bikini,Stroja kąpielowe na wakacje srebrzystymi kółkami łączącymi figi lub cekinami na stroju. Wśród strojów rock’n’roll znajdziemy też zdobienia w postaci frędzli.

Lato 2011 stoi pod znakiem mody retro i vintage, dlatego warto zwrócić uwagę na stroje kąpielowe z figami o podwyższonym stanie i w cukierkowych kolorach. Śmiało można łączyć elementy retro, vintage i pin up. Wielkie słomkowe kapelusze, rozpuszczone włosy, buty na platformach lub koturnach, fluorescencyjny makijaż – wszystko to sprawi, że, nawiązując do najważniejszych detali tego lata, będziesz wyglądać szałowo i modnie.

RelatedPost

Dodaj komentarz