Sylwestrowy manicure

Z jednej strony paznokcie podczas sylwestrowej zabawy powinny lśnić, a z drugiej powinny stać się zwieńczeniem sylwestrowej kreacji. Idealne i piękne paznokcie staną się perfekcyjnym zwieńczeniem sylwestrowego stroju niezależnie od tego, czy będzie to elegancka suknia czy też Paznokcie na sylwestrawybierzemy się na bal przebierańców.

dwa podstawowe rodzaje zdobień paznokci, a co za tym idzie – dwa modele manicure sylwestrowego czy karnawałowego. Pierwszy to klasyka, czyli paznokcie pomalowane jednobarwnym lakierem. Taki manicure zawsze będzie prezentował się szykownie. Kolor lakieru najlepiej oczywiście dobrać do koloru sukni. Najmodniejsze kolory na paznokcie w tym sezonie to mięta (najlepsza na sylwester na dyskotece czy klubie, ale nie tylko), czerwień, czerń, ciemny fiolet, srebrny i odcienie brązu. Lakiery mogą być matowe, ale na sylwestrowe szaleństwo warto zastanowić się nad lakierem o metalicznym połysku. Czerń zalicza się do klasyki kolorów, nie tylko pod względem lakieru do paznokci, ale także sukni i innych strojów. Czarny, najlepiej połyskujący, lakier do paznokci będzie pasował właściwie do każdej kreacji. Do czarnego lakieru można dobrać odpowiednie zdobienia paznokci, np. ciekawe wzory kwiatowe czy błyszczące kamienie, najlepiej w jasnym, wyraźnym kolorze, aby były dobrze widoczne na czarnym tle płytki.

Drugi model zdobienia paznokci to właśnie różnego rodzaju elementy zdobiące płytkę paznokcia nanoszone na pomalowane już paznokcie. Bardzo ciekawie wyglądają Manicure sylwestrowypaznokcie pomalowane bezbarwnym lakierem, na które nałożone są różnego rodzaju ozdóbki lub namalowane są różne ornamenty innym kolorem lakieru. Ten typ sylwestrowego manicure również możemy uznać za szykowny i uniwersalny, pasujący do wielu różnych karnawałowych stylizacji.

Na co dzień wiele kobiet unika zbyt wyrazistych ozdób na paznokciach, pamiętajmy jednak, że sylwester to wyjątkowa i szalona noc, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wtedy nasze paznokcie lśniły, błyszczały, mieniły się mnóstwem kolorów. Najlepszą metodą zdobienia paznokci jest oczywiście posypanie ich brokatem lub użycie brokatowych lakierów. Taki styl manicure pasuje najlepiej do czarnej lub innej, raczej ciemnej, sukni. Jeśli i sukienka i paznokcie będą połyskiwać możemy stworzyć bardzo nieelegancki efekt choinki, a nie o to przecież chodzi. Pamiętajmy – brokatowe paznokcie do niepołyskującej kreacji.

Jeśli mamy zniszczone i zaniedbane paznokcie, udajmy się przed sylwestrową nocą do kosmetyczki. Może jakaś koleżanka lub znajoma zajmuje się fachowo stylizacją paznokci? Brokat na paznokciachPaznokcie żelowe lub akrylowe również można zdobić, a na dodatek może przekonamy się do tego, że piękne dłonie to pewien rodzaj naszej wizytówki i zawsze powinnyśmy o nie dbać.

RelatedPost

Dodaj komentarz