/Moda stanowi najlepszy sondaż: mówi ona bowiem językiem, jakiego nie znają inne sondaże, językiem podświadomości./ Francoise Giroud

Torebka jest jednym z najważniejszych kobiecych akcesoriów. Ile kobiet, tyle Kolorowe torebki na wiosnęwymarzonych wzorów i fasonów torebek. Jedne z nas wolą duże i pakowane torby, inne stawiają na minimalizm i decydują się na malutkie torebki, które często stanowią jedynie element dekoracyjny stroju. Niezależnie od okazji, na jaką wybieramy torebkę, oraz niezależnie od naszych upodobań, tej wiosny zaskakuje nas bogactwo jeśli chodzi o różnorodność wśród torebek.

Jaką torebkę wybrać na najbliższy sezon?

Najlepszą torebką na co dzień będzie, oczywiście, torba worek. Jest duża, pakowna i praktyczna. Można zdecydować się zarówno na torebkę z małym uchwytem na ramię lub do trzymania w ręce, jak i na długi pasek. Jeśli mamy gładką torebkę worek w domu, to na wiosnę najlepiej ożywić taka torebkę dodając do niej specjalne, przypinane ozdoby. Mogą to być również broszki, kokardki lub przypinki. Tej wiosny torebki worki powinny przybrać niego bardziej eleganckie kształty, przestaną być tradycyjnym, luźnym workiem, aby przybrać nieco usztywniona formę, np. prostokąta lub trapezu.

Kolorystyka torebek stanie się zdecydowanie wiosenna. Obok brązowego, czarnego i beżowego, które były modne już jesienią, pojawią się torebki w soczystych i żywych barwach, przede wszystkim w czerwonym, pomarańczowym, jasnozielonym, różowym, fioletowym i jasnoniebieskim.

Wśród torebek na wyjątkowe okazje nadal najmodniejsza będzie niewielka, prostokątna, podłużna torebka na cienkim łańcuszku, jaką proponuje m.in. Armani. Kolor torebki zależy od kreacji i dodatków, więc znajdziemy wiele możliwości kolorystycznych: od torebek połyskujących i ozdobionych ćwiekami, agrafkami lub cekinami aż Kolorowa torebka na łańcuszkudo kopertówek  w stonowanych kolorach z doczepianym łańcuszkiem. Gucci proponuje na tę wiosnę, nieco większe niż standardowe, kopertówki do trzymania w dłoni.

W tym sezonie bardzo modne będą klasyczne, duże torebki na ramię, które najczęściej mają prostokątny lub owalny kształt. Rozmiar i kolor torebki można uzależnić od własnych potrzeb, ale warto pamiętać o wspominanych już żywych kolorach. Warto również postawić na niewielkie torebki z długim paskiem w stylu retro lub boho. Stwarzają pozory torebki małej, ale mieszczą wiele przedmiotów i świetnie nadają się na torebki codzienne. Są zapinane na zatrzask lub rzep, mają owalny kształt i są wykonane z miękkiej skóry, dzięki czemu są bardzo miłe w dotyku. Taka torebka świetnie pasuje zarówno do dżinsów, jak i wiosennej sukienki.

Obok torebek pojawią się małe plecaki zarzucane na ramię. Były bardzo modne w Kopertówka w kwiatylatach 90-tych. Można zdecydować się na plecaki skórzane oraz na plecaczki z materiału, ale są dozwolone tylko do stroju na co dzień. Na większe lub bardziej eleganckie wyjścia lepiej zdecydować się na torebkę.

1 Komentarz to “Torebki na wiosnę”

Pozostaw swoją opinię


Warning: file_put_contents(//wp-content/cache/zencache/cache/http/www-abcmody-pl/torebki-na-wiosne.html-55df961f6a663659802642-tmp): failed to open stream: Disk quota exceeded in /wp-content/advanced-cache.php on line 966

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'ZenCache: failed to write cache file for: `/torebki-na-wiosne/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `//wp-content/cache/zencache/cache`.' in /wp-content/advanced-cache.php:974 Stack trace: #0 [internal function]: zencache\advanced_cache->output_buffer_callback_handler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /wp-includes/functions.php(3269): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /wp-includes/plugin.php(496): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /wp-includes/load.php(613): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /wp-content/advanced-cache.php on line 974