Ubrania z baskinką

Modna baskinka na latoTegorocznym, odzieżowym hitem lata bez wątpienia będzie charakterystyczna, elegancka i dziewczęca baskinka, która dominuje obecnie w najmodniejszych letnich spódniczkach, sukienkach i tunikach. Popularna w tym sezonie baskinka to nic innego jak delikatna falbanka, wszywana zazwyczaj na wysokości talii i stanowiąca niebanalną ozdobę letnich kreacji.

Modna, elegancka i niezwykle dziewczęca falbanka – baskinka może stanowić zarówno dekorację letnich spódniczek i sukienek, jak również stylowych żakietów, marynarek czy cienkich, zwiewnych tunik. Dzięki umieszczaniu falbanki na wysokości talii, krój baskinki doskonale sprawdza się praktycznie na wszystkich typach i rodzajach damskiej sylwetki. Dzięki kobiecemu wcięciu i podkreśleniu go za pomocą ciekawie zaprojektowanej falbany, baskinka doskonale podkreśla talię oraz biodra.

Warto jednakże pamiętać, iż w przypadku Pań, których talia nie jest zbyt wyraźnie zaznaczona, baskinka może znacznie pogrubić i optycznie skrócić całą sylwetkę. Dlatego też radzimy unikanie tego typu odzieży przez Panie o typie figury a la jabłko. Co więcej, w przypadku zdecydowania się na włożenie modnej sukienki lub spódnicy z baskinką, nie ma wielkiego znaczenia rozmiar, bowiem delikatna falbanka z powodzeniem ukryje zbyt wąskie biodra i wymodeluje szerszą pupę i zakryje niewielki brzuszek (również w przypadku Pań ciężarnych w pierwszych miesiącach ciąży).

Najmodniejsza sukienka na latoJako, że modna w tym sezonie baskinka doskonale sprawdza się w przypadku Pań posiadających wyraźnie zaznaczoną talię, idealnie będzie pasowała wszystkim kobietom o typie sylwetki klepsydry lub gruszki. Celem wymodelowania i zaznaczenia wąskich bioder, polecamy w szczególności modele o szerokiej, kilkuwarstwowej falbanie i podniesionym stanie. Z kolei drobniejsza, węższa baskinka to propozycja dla Pań o dość masywnych, dobrze umięśnionych udach. Warto wybierać w takim przypadku spódniczki i sukienki w stonowanych, zgaszonych kolorach – w szczególności polecamy spódniczki ołówkowe oraz odcienie granatu, brązu oraz ciemnej zieleni.

Kobiecą i elegancką odzież z modną baskinką z powodzeniem możemy łączyć z prostymi, gładkimi dodatkami. Aby skutecznie podkreślić nienaganną talię, sugerujemy maksymalne eksponowanie falbanek, za pomocą na przykład, krótkich żakietów i stylowych marynarek. Dobrym rozwiązaniem będzie również włożenie bluzeczki lub topu pod spódniczkę. Do sukienek polecamy bolerka i krótkie, sięgające tylko do pasa sweterki.

RelatedPost

Dodaj komentarz