Wiosenne kapelusze

Starannie dobrany kapelusz może stać się modnym i zjawiskowym dodatkiem. Kapeulsze gwiazdSzczególnie zalecany jest paniom, które nie lubią upinać włosów. Moda na kapelusze i inne wiosenne nakrycia głowy wraca. Kapelusze sprawdzą się nie tylko wiosną, ale również latem. Będą pasować do letnich spódniczek i plażowych sukienek, skutecznie ochronią przed słońcem. Kapelusz to modny dodatek, który podkreśli styl, doda elegancji i szyku, ochroni przed rażącym słońcem.

Jakie kapelusze będą najmodniejsze?

Ogromnym zainteresowaniem stylistów i projektantów cieszą się modele z dużym i pofalowanym rondem, które – dzięki temu, że jest wykonane z delikatnie układającego się materiału – można samodzielnie ułożyć. Same możemy zdecydować, z której strony i jak powinno być ustawione rondo kapelusza. Kapelusze z rondem szczególnie twarzowo wyglądają u pań, które mają długie włosy, ale tak naprawdę każda z nas może sobie na taki pozwolić. Możemy wybrać takie rondo, które najbardziej będzie nam odpowiadało. Coraz więcej kobiet decyduje się na kapelusze z rondem średniej wielkości.

Kapelusze z rafii przywodzą na myśl słomkowe, letnie nakrycia głowy, a co za tym idzie – kojarzą się z wakacjami i słońcem. Tej wiosny modne mają być czarne kapelusze z rafii z delikatnymi ozdobami, które mogą mieć postać nadruków. Najpopularniejsze są motywyKlasyczny czarny kapelusz kwiatowe, ale również wizerunki motyli lub figur geometrycznych. Kapelusze z rafii są idealne na ciepłe dni. Mogą mieć różne kształty: od tzw. „kasków” do kapeluszy stylizowanych na kapelusze kowbojskie. Każda z nas powinna odnaleźć coś dla siebie.

Wciąż popularne będą eleganckie toczki ozdobione kokardkami. Toczki są specyficznym nakryciem głowy, niektórzy twierdzą, że są raczej ozdobą. Nie zmienia to jednak faktu, że toczki pasują do klasycznego, eleganckiego, wyjściowego stroju, np. czarnej sukienki. Są tez uniwersalne, będą świetnie wyglądać zarówno u pań z długimi włosami, jak i u kobiet z bardzo krótką fryzurką.

Modne będą zarówno kapelusze jednokolorowe, ciemne lub jasne, jak i kapelusze ozdobione drobnymi i wielokolorowymi motywami. Warto zwracać uwagę na kapeluszeSzary kapelusz dwu- lub trójkolorowe. Ciekawie prezentują się kapelusze z rafii z postrzępionym rondem, dzięki czemu kapelusz wygląda niczym ozdobiony ciekawymi frędzlami. Mile widziane są różnego rodzaju kokardki, paski, taśmy i wstążki na kapeluszach.

Śledź najnowsze trendy

Styl boho Od pewnego czasu styl boho stał się najchętniej wybieranym stylem przez gwiazdy i nie tylko. Boho pochodzi od słowa „bohemianism”, co można kojarzyć z...

Dodaj komentarz